CZ | EN
Sonepar česká republika Sonepar česká republika Sonepar česká republika

Technické poradenství

Projektant - specialista pro osvětlení, svítidla a světelné zdroje

Jeho úkolem je navrhovat konkrétní projekty na objekty, na které nemá zákazník k dispozici projektovou dokumentaci, a to na základě jednoduchých půdorysných výkresů nebo po návštěvě a zaměření objektu. Zákazník odchází s projektovou dokumentací a s cenovou nabídkou. Při realizaci zakázky firmou Sonepar Česká republika je tato služba poskytována zdarma. Dále se zabývá ekvivalentními náhradami svítidel oproti stávajícím projektovým návrhům. Při realizaci jednotlivých zakázek prostřednictvím společnosti Sonepar Česká republika je tato služba zahrnuta v ceně zakázky.

Projektant - specialista pro přístroje, rozvaděče a automatizaci

Tento odborník navrhuje konkrétní projekty na výrobu rozvaděčů. Poskytuje poradenskou službu v oblasti měření a regulace. Zajišťuje výběrová řízení na výrobu rozvaděčů, která následně zprostředkovává a zákazník má možnost od naší společnosti obdržet kompletní dodávku materiálu pro konkrétní zakázku.

 

 Kontaktujte naše

 TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

 

Tisknout článek

| 28. 12. 2011

 
Napište tento kód :6484
Doporučte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací