CZ | EN
Sonepar česká republika Sonepar česká republika Sonepar česká republika

Služby

I když je naše společnost Sonepar Česká republika velkoobchodem s elektroinstalačním materiálem, moc dobře si uvědomujeme, že pouze prodávat nestačí. Proto se snažíme svým zákazníkům nabízet co nejlepší služby, které neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Jakou přidanou hodnotu poskytujeme k námi prodávaným produktům?

V rámci rozšíření našich logistických služeb nabízíme dodání materiálu nad rámec pravidelných rozvozových tras, tj. do místa, které se nenachází na žádné trase nebo v den, ve kterém není trasa provozována. Tato služba je zpoplatněna dle Ceníku operativních dodávek:

Sonepar Česká republika umožňuje několik způsobů prodeje a dodávek:

  • Přímý odběr zboží v kterékoliv pobočce Sonepar Česká republika na základě osobního projednání s pultovými prodejci na místě a s možností okamžitého osobního odvozu.
  • Prodej prostřednictvím externí služby, nebo po telefonické, faxové, či e-mailové objednávce s dodávkou na místo určení, kterou zajistí pravidelná rozvozová síť Sonepar Česká republika.
  • Dlouhodobou termínovanou přípravu dodávek s možností postupné dodávky podle potřeby zákazníka prostřednictvím programového systému výpočetní techniky Sonepar Česká republika.
  • Systém umožňuje zákazníkovi dodávku zboží z centrálního skladu do 24 hodin.
  • Prodej prostřednictvím našeho internetového obchodu http://shop.sonepar.cz.

Pultový prodej

Ve všech našich pobočkách jsou zákazníkům připraveni poradit a posloužit místní pultoví prodejci, kteří současně plní funkci tandemového kontaktu pro zákazníky a zakázky externích pracovníků. Pultoví prodejci jsou vždy k dosažení telefonem, faxem nebo e-mailem. K dispozici mají detailní přehled o vývoji zakázek a také možnost, po dohodě se zákazníkem a s příslušným externím prodejcem, provádět v jednotlivých zakázkách změny, úpravy a doplnění.

Externí služba

Pro externí službu zaměstnává Sonepar Česká republika 42 obchodních zástupců, kteří průběžně navštěvují své zákazníky a snaží se okamžitě řešit jejich požadavky či problémy. Součástí soustavné práce těchto mobilních spolupracovníků je vedle přímého zajišťování dodávek také technické poradenství, pomoc při zpracování cenových nabídek, předávání informací o technických novinkách, ale i o nových zakázkách, které se v regionu připravují. Externí spolupracovníci jsou vždy připraveni vyhovět Vašim potřebám a požadavkům.

Telefonický prodej

Pracovníci Soneparu Česká republika jsou každý den k dispozici svým obchodním partnerům na jednotlivých telefonních linkách pro telefonické objednávky a dodávky materiálu. Stálí zákazníci jsou pravidelně telefonicky kontaktováni ze strany Sonepar.

 

Doprava zboží a dodávky v síti Sonepar Česká republika

Logistika Soneparu Česká republika využívá výpočetním systémem řízenou rozvozovou síť, která za pomoci spolupracující spediční služby zajišťuje dodávky do kteréhokoli místa v prostoru pokrytém touto sítí, obvykle do 24 hodin od sjednání objednávky. Nejpozději však do 48 hodin v případě, že je zboží uloženo ve skladu jiné pobočky.

Pokrytí ČR rozvozovými trasami:

Zde naleznete plán pravidelných rozvozových tras.

Sonepar Česká republika má vlastní technickou kancelář, která slouží zákazníkům jako konzultační místo, na které se mohou kdykoliv obrátit se žádostí o technické poradenství.

Projektant - specialista pro osvětlení, svítidla a světelné zdroje

Jeho úkolem je navrhovat konkrétní projekty na objekty, na které nemá zákazník k dispozici projektovou dokumentaci, a to na základě jednoduchých půdorysných výkresů nebo po návštěvě a zaměření objektu. Zákazník odchází s projektovou dokumentací a s cenovou nabídkou. Při realizaci zakázky firmou Sonepar Česká republika je tato služba poskytována zdarma. Dále se zabývá ekvivalentními náhradami svítidel oproti stávajícím projektovým návrhům. Při realizaci jednotlivých zakázek prostřednictvím společnosti Sonepar Česká republika je tato služba zahrnuta v ceně zakázky.

Projektant - specialista pro přístroje, rozvaděče a automatizaci

Tento odborník navrhuje konkrétní projekty na výrobu rozvaděčů. Poskytuje poradenskou službu v oblasti měření a regulace. Zajišťuje výběrová řízení na výrobu rozvaděčů, která následně zprostředkovává a zákazník má možnost od naší společnosti obdržet kompletní dodávku materiálu pro konkrétní zakázku.

 

 Kontaktujte naše

 TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

 

Sonepar Česká republika pořádá cyklus školení a seminářů, kterých se každý zákazník může bezplatně zúčastnit. Semináře jsou organizovány ve spolupráci s techniky předních dodavatelů a výrobců. Uskutečňují se v seminárních místnostech jednotlivých závodů a každý seminář nabízí přednášky cca 5-ti odborníků. Další školení pořádá Sonepar Česká republika v prostorách školících středisek výrobců a většinou jsou jednostranně orientovaná na konkrétního výrobce.

Naše firma také umožňuje odborným školám a učilištím provádět exkurze v našich závodech, které slouží k prvotnímu seznámení se s velkoobchodním prodejem elektrotechnického materiálu a s ním samým. Žáci těchto odborných škol jsou pravidelně zváni na domácí elektrotechnickou výstavu a odborné semináře. Mnozí z absolventů těchto škol se později stávají spolupracovníky společnosti Sonepar Česká republika, a to buď jako pracovníci zákaznických firem, nebo přímo jako zaměstnanci.

 

Tisk

 
Napište tento kód :5405
Doporučte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací