CZ | EN
Sonepar česká republika Sonepar česká republika Sonepar česká republika

Prodejní síť

Sonepar Česká republika spol. s r. o.

Brno i-center

Řípská (areál S.P.M.B.) 20a
627 00 Brno - Slatina
Brno i-center
Tel.:

+420 545 427 311

Fax:

+420 545 218 244

 
E-mail:

ic.brno@sonepar.cz

 

Prodejní doba pobočky:

po – čt     7 – 16 hod.
    7 – 15 hod.

Provozní doba e-shopu:

po – čt    objednávky do 20 hod. - dodávka 2. den
pá – ne    objednávky do 20 hod. - dodávka v pondělí

 

Prodejní oddělení

Jiří Kobylka 

Regionální manažer
Tel: 545 427 317
Mobil: 775 850 556
Fax: 545 218 244
E-mail: jkobylka@sonepar.cz
 

Aleš Kotolan 

Vedoucí pobočky
Tel: 545 427 319
Mobil: 731 400 797
Fax: 545 218 244
E-mail: akotolan@sonepar.cz
 

Jaroslav Šedo 

Obchodní reprezentant
Tel: 545 427 342
Mobil: 603 459 455
Fax: 545 218 244
E-mail: jsedo@sonepar.cz
 

Lubor Novák 

Obchodní reprezentant
Tel: 545 427 322
Mobil: 603 775 486
Fax: 545 218 244
E-mail: lnovak@sonepar.cz
 

Pavel Fic 

Obchodní reprezentant
Tel: 545 427 352
Mobil: 603 211 118
Fax: 545 218 244
E-mail: pfic@sonepar.cz
 

Marcela Škarecká 

Odborný prodejce
Tel: 545 427 341
Fax: 545 218 244
E-mail: skarecka.m@sonepar.cz
 

Ing. Miguel Sebastian 

Odborný prodejce
Tel: 545 427 328
Fax: 545 218 244
E-mail: msebastian@sonepar.cz
 

Jiří Havel 

Odborný prodejce
Tel: 545 427 334
Fax: 545 218 244
E-mail: havel.j@sonepar.cz
 

Roman Holý 

Odborný prodejce
Tel: 545 427 358
Mobil: 732 275 649
Fax: 545 218 244
E-mail: rholy@sonepar.cz
 

Vladimír Glajsa 

Odborný prodejce
Tel: 545 427 349
Fax: 545 218 244
E-mail: vglajsa@sonepar.cz
 

Technická kancelář

Ing. Jiří Mach 

Technik
Tel: 545 427 318
Mobil: 604 212 396
Fax: 545 218 244
E-mail: jmach@sonepar.cz
 

Martin Usnul 

Technik
Tel: 545 427 337
Mobil: 604 221 231
Fax: 545 218 244
E-mail: musnul@sonepar.cz
 

Sklad

Pavel Hunka 

Vedoucí skladu
Tel: 545 427 333
Mobil: 604 226 102
Fax: 545 218 244
E-mail: phunka@sonepar.cz
 

 
Napište tento kód :7583
Doporučte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací