CZ | EN
Sonepar česká republika Sonepar česká republika Sonepar česká republika

SIEMENS: LOGO! 8 - nová generace logického modulu LOGO!

LOGO! je již řadu let známo jako inteligentní logický modul, který najde uplatnění v automatizačních úlohách menšího měřítka. Rozsah jeho funkcí je široký, ovládá žaluzie a osvětlení v rodinných domech, řídí bazénové technologie či jednoduché stroje a aplikace. Mezi hlavní přednosti patří intuitivní ovládání, malé rozměry a jednoduché programování díky softwaru LOGO! Soft Comfort. Samozřejmostí je podpora české jazykové verze.

LOGO! 8 představuje novou generaci úspěšného logického modulu, která kombinuje výhody předchozích verzí LOGO! OBA6 a LOGO! OBA7 do jednoho modulu. LOGO! 8 přináší celou řadu novinek, jako je například programem ovládané podsvětlení displeje pro zvýraznění zobrazovaných textových zpráva, komunikace po Ethernetu na všech základních modulech a zjednodušené programování komunikačních funkcí. Nové jsou též možnosti ovládání LOGO! 8 na dálku díky integrovaným webovým stránkám a novému GSM komunikačnímu modelu.  

Celý katalog naleznete ZDE.

Zpět na seznam aktualit Tisknout článek

| 9. 3. 2015
SIEMENS: LOGO! 8 - nová generace logického modulu LOGO!

 
Napište tento kód :6001
Doporučte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací